ⓘ Arsēnijs Pavlovs

                                     

ⓘ Arsēnijs Pavlovs

Arsēnijs Pavlovs, labāk zināms ar iesauku Motorola, bija prokrievisko separātistu bataljona Sparta komandieris. Piedalījās pret Ukrainas valdību vērstās militārās darbībās Austrumukrainā. Kļuva plašāk pazīstams pēc kaujām Slovjanskas apkārtnē, kuras tika pārraidītas tiešraidē.

                                     

1. Biogrāfija

Par Motorolas biogrāfiju ir maz drošu un pārbaudītu faktu. Pēc viņa sniegtajām intervijām noprotams, ka viņš ir dzimis Komi APSR, 1983. gadā. Dienējis Krievijas Federācijas jūras kājniekos, divreiz piedalījies kaujas operācijās Čečenijā, katru reizi ar pusgada termiņu. Tāpat ir teicis, ka pēc profesijas esot glābējs sertificēts, granīta apstrādes speciālists. Uz jautājumu kāpēc atrodas Ukrainā, atbildēja šādi:

Iesēdos vilcienā un atbraucu. Nekavējos. Atbraucu tāpēc, ka šeit ir krievi. Jau teicu: tiklīdz Maidanā sāka lidot pirmie Molotova kokteiļi pa drošībniekiem, man kļuva skaidrs - viss, tas ir karš. Pēc tam, kad naciķi paziņoja, ka par katru savu nogalināto nogalinās desmit krievus. Gaidīt to, kad tas kļūs par realitāti, nebija iemesla.

                                     

1.1. Biogrāfija Apbalvojumi

  • Jaunkrievijas Georga krusts
  • "Par varonību kaujā" 1. pakāpe
                                     

1.2. Biogrāfija Ārstēšanās

2014. gada 18. jūnijā Arsēnijs Pavlovs kopā ar sievu ieradās Krimā, lai ārstētos no kaujā gūtā rokas ievainojuma. Augusta sākumā atgriezās atpakaļ Donbasā.

                                     

2. Personīgā dzīve

Apprecējās 2014. gada 11. jūlijā. Tā bija pirmā reģistrētā laulība separātiskajā Doņeckas Tautas Republikā. Viņa kāzas apmeklēja arī citi republikas līderi: Igors Girkins Strelkovs un Pāvels Gubarevs. Tomēr 2014. gada 19. jūnija intervijā laikrakstam Zavtra teicis, ka ir jau precējies un viņam ir piecgadīgs dēls.